درباره غزال

کانون چاپ و بسته بندی غزال

مجموعه غزال دشت نیلگون

مجموعه غـزال با هدف ارائه‌ی ابتکارات نوآورانه در صنعت چاپ و بسته‌بندی از سال 1393 فعالیت خود با بهره گیری از تیمی مجرب و آگاه به صنعت چاپ آغاز نموده است. اکنون با اتکاء به سال‌ها تجربه و طراحی تخصصی، ماشین‌آلات کامل چاپ و بسته‌بندی و واردات ملزومات از شرکت‌های معتبر در محیطی حرفه‌ای با ظرفیت تولید 30 تن در ماه خدمات گسترده‌ای را در جهت جلب رضایت مشتریان ارائه می‌نماید. هم اکنون این مجموعه با در اختیار داشتن حلقه کاملی از ماشین آلات چـاپ و بسته بندی با قابلیت چـاپ ھشت رنگ جهت مصارف محصـولات غـذایی، دارویی،آرایشی وبھداشتی و صنعتی می‌پردازد، ھمچنین قابلیت پاکت سازی انواع محصـولات را نیز دارا می‌باشد و در این راستا گامھای بلندی را در جھت ارائه خدمات ھر چه مطلوب تر به مشتریان عزیز برداشته است در این مدت فعالیت خود، توانسته پیشرفت روز افزونی در جهت تنوع و کیفیت در خدمات ارائه شده داشته باشد؛
مجموعه غزال پک با سالها تجربه و صدها نمونه کار درخشان، از آغاز تا انتهای مراحل چاپ در کنار شما خواهیم بود تا بهترین خدمات را با توجه به بودجه مورد نظر شما و انتخاب بسته بندی مناسب، روش چاپ و راه حل های موثر در جهت کاهش هزینه، و بالا رفتن کیفیت به مشتریان گرامی ارائه می گردد. و در اجرای آن همگام با مشتریان خواهیم بود .

0%
میزان رضایت مشتریان
0
تعداد مشتریان
0
پروژه های انجام شده
0
تعداد پرسنل

واحد پاکت سازی غزال پک

انواع پاکت های زیپدار
انواع پاکت های گاست دار
انواع چاپ رول

از آنجایی که تقاضا برای پاکتهای پلاستیکی و کاغذی در سرتاسر ایران و نیز  تمامی منطقه ی خاورمیانه به طور مداوم در حال رشد بود، سرمایه گذاری جدیدی را با افزودن ماشین آلات پاکت سازی و خطوط تولید زیپ کیپ انجام دادیم. اکنون دارای خطوط پاکت ساز با قابلیت تولید گسترده ای از پاکت های زیپ دار، پاکت های ایستاده، پاکت های دارای سوپاپ(Valve)، و انواع دیگری از محصولات پاکتی می باشد.
این مجموعه انواع مشتریان با اهداف و محصولات مختلف را پوشش می دهد، مشتریان ما در زمینه های متنوعی از شاخه های کاری صنعتی فعالیت می کنند شامل صنعت شیرینی و شکلات ، صنعت پاستا و غذاهای آماده، صنعت گوشت و مرغ ، صنعت شیلات و محصولات دریایی ، محصولات دارویی ، کودهای ورمی کمپوست ، پودرهای شوینده و پاک کننده ، غذای حیوانات ، صنعت قهوه و چای و بسیاری دیگر.

به طور کلی در مورد هر محصولی که نیاز به بسته بندی پاکتی داشته باشید ما در کنار شما هستیم.

طراحی تخصصی بسته بندی غزال

این واحد همزمان با تاسیس شرکت در سال 1393 شروع به فعالیت نموده و افتخار داشته تا در زمینه تولید و صنعت کشور عزیزمان یار و همراه بسیاری از تولیدکنندگان معتبر باشد. هم اینک نیز واحد آنلیه و گرافیک آماده خدمت رسانی در بحث هنری و مهندسی محصولات فعالان اقتصادی می باشد.

برخی از مشتریان ما

مشتریان ما
فهرست
ارسال پیام
مشاوره و ارتباط از طریق واتساپ