انواع پاکت های زیپدار و استندآپ

در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع پاکت های زیپدار و پاشنه دار و استندآپ برای بسته بندی انواعمواد غذایی، صنعتی، آرایشی و بهداشتی و… آشنا کنیم. اگر به این نوع پاکت بسته بندی احتیاج دارید، با توجه به میزان هزینه و نیازتان می توانید به صورت خام و چاپ شده بهترین نوع را انتخاب کنید.

انواع پاکت زیپ کیف

پاکت های پاشنه دار و زیپدار بسته بندی دارای نمونه های مختلفی است که عبارتند از :

  1. تولید به صورت زیپ کیف و پاشنه دار
  2. تولید به سه صورت سه طرف دوخت ( ایستاده )
  3. تولید به صورت وکیوم بسته بندی

می توانید با توجه به نیاز خود یکی از سه مورد بالا را انتخاب کنید .

تولید در تمام ابعاد و ضخامت

هیچ محدودیتی در تولید وجود ندارد ( تیراژ دار)  از همین رو می توایند با توجه به نیازی از پاکت ها دارید آن را سفارش دهید.
چنانچه حجم سفارش بالایی ندارید می توانید از پاکتهای عمومی و بدون چاپ استفاده کنید که ابعاد و مشخصات آن در عکس زیر موجود است.

پاکت بدون چاپ و چاپدار

نمونه های چاپ دار بیشتر برای تولیدات عمده و برندها هست که می خواهند موارد تولیدی خود را در تمام فروشگاه های مرتبط به فروش برسانند که در بلند مدت باعث شناخته شدن برند و افزایش حجم فروش می شود. اما بسیاری مانند آجیل و خشکبار ها یا موارد همانند، شاید نیازی به چاپ نداشته باشند و تنها یک پاکت برای بسته بندی و فروش به مشتری نیاز داشته باشد .

پاکت زیپ پاشنه دار

پاکت های زیپدار و پاشنه دار به سه صورت کاغذی، متالایزی و سلفونی با توجه به نوع محصول از جهت ماندگاری و شرایط نگهداری قابل تولید است.

پاکت های کاغذی
یکی از شیک ترین بسته بندی هایی که بیشتر مورد استفاده صنف های فروش مواد غذایی و عطاری ها است پاکت زیپ کیپ کاغذی که امکان چاپ یا چسباندن استیکر نیز روی آن ها وجود دارد .
پاکت های کاغذی به نوع گلاسه ( سفید ) و کرافت ( کاهی ) موجود می باشد و با یک رنگ چاپ می توان پاکت با رنگ دلخواه خود رو داشته باشید و هیچ محدودیتی در رنگبندی برای پاکت های کاغذی وجود ندارد از همین رو می توانید در بین طیف رنگبندی گسترده یکی را انتخاب کنید .

پاکت های متالایز
جنس پاکت های زیپ کیپ الومینیومی از مواد اولیه opp لمینت روی cpp یا bopp استفاده می شود که دارای مقاومت بسیار بالایی است و در مقابل رطوبت و هوا نفوذ ناپذیری کاملی دارد که با وکیوم کردن بسته بندی می توانید تمام هوا موجود داخل پاکت را خارج کنید .
پاکت های متالایز همانند کاغذی ها با یک رنگ چاپ می توان پاکت با رنگ دلخواه خود رو داشته باشید و هیچ محدودیتی در رنگبندی برای پاکت ها وجود ندارد از همین رو می توانید در بین طیف رنگبندی گسترده یکی را انتخاب کنید .

پاکت پلاستیکی یا نایلونی.
انواع پاکت های پلاستیکی بر حسب مواد اولیه نایلونی ، opp ، cpp ، و … است. که می توان تمام نوع ها را به پاکت پنجره دار نیز تبدیل کرد. این امر یعنی پنجره دار کردن پاکت باعث افزایش اعتماد مشتری می شود. زیرا می توان محصول داخل بسته بندی را مشاهده کرد.
پاکت های سلفونی همانند نمونه های دیگر با یک رنگ چاپ می توان پاکت با رنگ دلخواه خود رو داشته باشید.

 پاکت سه طرف دوخت

یکی از جدید ترین نوع های بسته بندی که بسیار مورد استقبال مشتریان برای خرید در ویترین فروشگاه ها قرار می گیرد پاکت های سه طرف دوخت است که دارای قابلیت چاپ پذیری بسیار بالایی است .

انواع نوع های پاکت سه طرف دوخت

پاکت سه طرف کاست دارای انواع مختلف است که عبارتند از :

  1. پاکت رگال دار ( دارای شیاری برای آویزان کردن از رگال )
  2. پاکت زیپ دار ( دارای زیپ کیف برای باز و بسته شدن درب بسته بندی )
  3. پاکت وکیوم ( وکیوم شده به صورت حرارتی داری شیاری برای باز کردن بسته بندی ، مورده استفاده تولیدات غذایی )
مزایای پاکت زیپ دار ایستاده راحت ترین نوع پاکت برای مصرف کننده و پر بازده ترین نوع بسته بندی

پاکتی که هم وکیوم باشد و هم زیپ دار باشد و قابلیت گذاشتن در یک سطح صاف را نیز داشته باشد در راندمان فروش شما تاثیر مستقیم و به سزایی خواهد گذاشت به دو دلیل که عبارتند از :

  1. مصرف کننده نیازی ندارد که بسته بندی شما را با ظروف دیگر تعویض کنید پس در همان بسته بندی تا هنگام اتمام محصول استفاده می کند از همین جهت برند شما در ذهن فرد مصرف کننده به خوبی باقی خواهد ماند و مطمئن باشید در صورت کیفیت بالا محصول خرید دوباره خواهد داشت .
  2. هر روزه صنعت بسته بندی و طور کلی دنیا امروزی رو به پیشرفت برای راحتی در استفاده است که یکی از برترین نوع های بسته بندی که به عنوان راحت ترین نوع نیز محسوب می شود پاکت ایستاده همراه با وکیوم و زیپ کیپ است زیرا مصرف کننده با باز کردن وکیوم به راحتی در زمانی کمتر از 2 ثانیه به محصول بسته بندی دسترسی دارد و بعد از آن نیز به راحتی با زیپ کیف محصول مورد نظر را خواهد بست .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
You need to agree with the terms to proceed

فهرست
ارسال پیام
مشاوره و ارتباط از طریق واتساپ