هر كدام از ماشينهای قابليت های مختلفي دارند كه محصولاتي در ابعاد متنوع توليد كنند. اين قابليت مختلف و متنوع انعطاف پذيري زيادي را به اين مجموعه داده است،بطوريكه تقريباً تمام سايزهاي متداول در حوزه چاپ رول با اين مجموعه قابل توليد مي باشد . صنعت چاپ تلفيقي است از هنر و صنعت بنابراين نه تنها نقش پررنگي در توليد محصول با كيفيت را داراست بلكه شايد مهمترين عامل باشد.

انواع چاپ رول

چاپ هلیو عرض 84 سانتی متر

هلیوگرام یـا هـمـان روتــوگــراور، سیـسـتم چــاپ گــود اسـت بـا کیفــیتـی بسیـار نـزدیـک بـه چـاپ افسـت.
هرچند مراحل آماده سازی این نوع چاپ بسیار گرانتر از انواع دیگر، چاپ چون افست و فلکسو می باشد.
امـا بــرای چــاپ ایــده آل بـه شــکل رول بـر روی BOPP و مــوادی از ایـن قبـیل، بهتــریــن انتـخـاب محســوب مــی شــود. بخـصـوص اینـکـه مـصـرف لفـاف هــایی از ایـن نـوع بـرای کارخــانـجــات تــولیــدی همـیشـگی و بـا تیــراژ بالا بـاشـد.
***حداقل تیراژ : 2000 کیلوگرم

چاپ هلیوگراور یا همان روتوگراور، سیستم چاپ گود است با کیفیتی بسیار نزدیک به چاپ افست می باشد. هر چند مراحل آماده سازی این نوع چاپ بسیار گرانتر از انواع دیگر چاپ مثل افست و فلکسو میباشد، اما برای چاپ ایده آل به شکل رول بر روی BOPP و موادی از این قبیل، بهترین انتخاب محسوب میشود. بخصوص اینکه مصرف لفافهایی از این نوع برای کارخانجات تولیدی همیشگی و با تیراژ بالا باشد. دلیل آن هم این است که با سیلندر تهیه شده، و میتوان در تیراژ میلیونی چاپ کرد در حالی که در روش افست برای تیراژهای بالا بایستی زینکهای مجدد تهیه کرد.

چاپ فلکسو عرض 102 سانتی متر

در چاپ فلکسو بـه دلیل استفـاده از کلیشـه هـای فتــو پلیـمـر یا لاسـتیـکی که قـابـل انعـطاف هسـتند بـه نـام فلکـسو نامیــده می شــود.
ســرعت بالا و چـاپ به شـکل رول بـر روی مـواد متنـوع همچــون نایلــون، متــالایــز در تیــراژهای بالا همــراه با هــزینــه هــای کـم از ویــژگیـهـای این نـوع چـاپ محــسوب مــی شود.
چـاپ فلکسو در واقــع نوعــی چــاپ بـرجـسته اسـت که در آن کلیـشه لاسـتیـکی مستقـیمـا بـا جنـس یـا لفـاف مــورد نـظـر در تـمــاس مــی باشد.

** حداقل سفارش 1000 کیلوگرم می باشد.

انواع پاکت های زیپدار
انواع پاکت های گاست دار

پاکت سازی زیپدار و گاست دار

از آنجایی که تقاضا برای پاکتهای پلاستیکی و کاغذی در سرتاسر ایران و نیز  تمامی منطقه ی خاورمیانه به طور مداوم در حال رشد بود، سرمایه گذاری جدیدی را با افزودن ماشین آلات پاکت سازی و خطوط تولید زیپ کیپ انجام دادیم. اکنون دارای خطوط پاکت ساز با قابلیت تولید گسترده ای از پاکت های زیپ دار، پاکت های ایستاده، پاکت های دارای سوپاپ(Valve)، و انواع دیگری از محصولات پاکتی می باشد.
این مجموعه انواع مشتریان با اهداف و محصولات مختلف را پوشش می دهد، مشتریان ما در زمینه های متنوعی از شاخه های کاری صنعتی فعالیت می کنند شامل صنعت شیرینی و شکلات ، صنعت پاستا و غذاهای آماده، صنعت گوشت و مرغ ، صنعت شیلات و محصولات دریایی ، محصولات دارویی ، کودهای ورمی کمپوست ، پودرهای شوینده و پاک کننده ، غذای حیوانات ، صنعت قهوه و چای و بسیاری دیگر.
*** حداقل مقدار پاکت خام یک کارتن (15کیلو)
*** حداقل مقدار پاکت چاپی بستگی به تعداد رنگ از 200 کیلو به بالا

به طور کلی در مورد هر محصولی که نیاز به بسته بندی پاکتی داشته باشید ما در کنار شما هستیم.

جهت مشاهده انواع پاکت ها و ثبت سفارش روی دکمه زیر کلیک کنید

بسته بندی محصولات
فهرست
ارسال پیام
مشاوره و ارتباط از طریق واتساپ